شرکت گلدیس طیور سیمرغ

مرغ

شرکت گلدیس طیور سیمرغ

متخصص در مشاوره تولید و فروش مستقیم مرغ تخم گذار و عمده انواع نژاد های جوجه ۱ روزه، با بیش از ۲۰ سال سابقه کار و پرورش و پخش انواع طیور با مدیریت مهندس جوانبخش آماده خدمات به مشتریان گرامی در حوزه های زیر می باشد:

۱. فروش انواع نژاد های جوجه یک روزه

۲. فروش انواع نژاد های مرغ تخم گذار

۳. فروش مرغ پایان تولید

۴. فروش انواع دان و خوراک مخصوص

۵. فروش انواع نژاد های خروس

۶. فروش انواع تجهیزات فارم های مرغداری

۷. مشاوره و آموزش راه اندازی فارم و تولید با ارائه مدرک معتبر

شرکت گلدیس طیور سیمرغ ، مجموعه ای مجرب با ارائه خدمات لازم برای هر مرغداری و فارم می تواند نیاز توسعه گر در این زمینه را برطرف و پشتیبانی کند. از خدماتی که این شرکت اینگونه میدهد، می توان نام برد:

دان و خوراک برای مرغ،خروس،جوجه ۱ روزه و…

انواع تخم مرغ

انواع خروس

جوجه ۱ روزه

انواع مرغ تخم گذار

مشاوره و آموزش برای کارآفرینان و تولید کنندگان

محصولات گوناگون

مرغ پایان تولید

انواع تجهیزات مرغداری و فارم

 

مرغ منجمد و مشتقات آن

شرکت گلدیس طیور سیمرغ

شرکت گلدیس طیور سیمرغ

شرکت گلدیس طیور سیمرغ دارای اپلیکیشن اختصاصی برای خدمات رسانی بهتر،گزارش کار،خرید و فروش،ارتباط با مشتریان و… است. از کارایی این اپلیکیشن می توان موارد زیر را نام برد:

 

 

۱. امکان خرید آنلاین و سریع توسط درگاه

۲. مشاهده قیمت های لحظه و به روز بازار و گزارش اتفاقات

۳. امکان مشاهده موجودی انبار و محصولات

۴. آموزش نحوه پرورش و نگهداری انواع ماکیان

۵. محاسبه سریع و دریافت آنلاین جیره غذایی

در سایت شرکت گلدیس طیور سیمرغ، روزانه گزارش های تصویری و آرشیوی به عنوان “نمونه خدمات” بارگزاری میشود تا انتخاب و راهنمایی برای مشتریان بهتر و آسوده تر باشد.از جمله این گزارش ها ؛ تحویل بار به مشتری با ضمیمه عکس و ویدیو، ناوگان حمل و نقل و ترابری، تصاویر مرغداری های گلدیس طیور سیمرغ هستند.

در این بستر شما به عنوان بازدید کننده و مشتری عزیز، به منظور ارتباط با ما و کمک به پیشرفت و ترقی این مجموعه، می توانید نظرات خود را  در قسمت “نظرات مشتریان” ثبت کنید تا از تجربیات و بیانات شما نهایت استفاده را ببریم.

در بخش “وبلاگ” شما می توانید به انواع مطالب و آموزش ها در زمینه نگهداری، پرورش، خوراک، تفاوت نژادها، انواع مرغ ها، محصولات شرکت، انواع تجهیزات مرغداری ها، تجهیزات فارم ها، انواع خروس و تفاوت آن ها، تخم مرغ و تنوع آن، انواع و اقسام دان و خوراک برای ماکیان، مشاوره و آموزش تخصصی، مرغ منجمد و محصولات آن، چگونگی تولید و گسترش این شغل، انواع جوجه ی ۱ روزه، طریقه نگهداری و پرورش، که به صورت هفتگی قرارداده می شود، دسترسی داشته باشید.

از این مطالب می توانید برای کسب اطلاعات به منظور راه اندازی کسب و کار و توسعه ی شغل خود استفاده کنید.در این بین با شرکت گلدیس طیور سیمرغ بیشتر آشنا می شوید و برای همکاری، مشاوره، خرید و فروش و انجام همه خدمات مرغداری یا فارم خود از ما کمک بگیرید.

ایمیل : info@goldistoyoor.com
آدرس : تهران – فلکه دوم صادقیه – برج گلدیس – طبقه ۷ – واحد ۷۰۹
تلفن : ۴۴۲۸۸۱۶۸-۰۲۱ | ۴۴۲۸۸۵۲۷-۰۲۱ | ۰۹۱۲۳۸۱۱۸۹۱
اینستاگرام
نظرات کاربران
دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.