دسته‌بندی نشده

قیمت مرغ تخمگذار ۲ ماهه

قیمت مرغ تخمگذار ۲ ماهه

در این بخش قصد داریم شما را با قیمت مرغ تخم گذار ۲ ماهه آشنا کنیم. قیمت مرغ تخمگذار ۲ ماهه به عوامل متعددی بستگی دارد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم. نژادهای مختلف مرغ تخمگذار ۲ماهه، اصلی‌ترین مورد در تعیین قیمت مرغ تخمگذار ۲ ماهه است.

۱) حداقل تعداد فروش ۵۰۰ عدد می‌باشد.
۲) تضمین بار، سالم و سلامت
۳) واکسن خورده
۴) تغذیه با بهترین جیره غذایی
۵) قابل ارسال به سراسر کشور با ماشینهای مخصوص حمل و ایزوله
۶) مشاوره رایگان از ابتدا تا بهره برداری و سود دهی
۷) ارائه برنامه های ویژه پرورش
۸) ارائه جیره غذایی با کیفیت و با قیمت مناسب
۹) ارائه تجربیات موفق و تاکتیکهای ویژه

قیمت نژاد‌های مرغ تخمگذار ۲ ماهه صنعتی

قیمت نژاد‌های مرغ تخمگذار ۲ ماهه بومی

وزارت جهاد کشاورزی با ارسال نامه ای به جهاد کشاورزی استان‌ها اجازه حذف گله‌های مرغ مادر گوشتی بالای 64 هفته را به مرغداران داد.
در نامه امید امینی مدیرکل دفتر معاونت امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی به معاونت های های تولیداتی دامی استان ها درباره حذف گله های مرغ مادر گوشتی آمده است: از تاریخ یک بهمن ماه تا اطلاع ثانونی حذف گله های غیر تولکی مادر گوشتی با سن بالای 64 هفته و گله های دارای تولکی با سن بالای 90 هفته نیاز به مجوز این دفتر ندارد. بنابراین گزارش قیمت مرغ در بازار برای مصرف کننده تا هر کیلوگرم 48 هزار تومان کاهش یافته که 15 هزار تومان کمتر از قیمت مصوب آن است به همین منظور وزارت جهاد کشاورزی در حال تعادل بخشی و تنظیم بازار این محصول است.
جهت استعلام قیمت مرغ تخمگذار ۲ ماهه واکسن خورده و تغذیه شده با بهترین جیره غذایی با کارشناسان فروش شرکت گلدیس طیور در تماس باشید. توجه داشته باشید حداقل سفارش ۵۰۰ عدد می‌باشد و مرغ تخمگذار ۲ ماهه شما با ماشین‌های حمل ویژه شرکت گلدیس طیور به سراسر ایران ارسال می‌شود. بعد از خرید مرغ تخمگذار ۲ ماهه از شرکت گلدیس طیور، می‌توانید به صورت رایگان از تجربیات و پشتیبانی کارشناسان ما بهره‌مند شوید.

معینی درباره کاهش قیمت مجدد مرغ گرم در میادین می‌گوید: قیمت 47 هزار و 500 تومان توسط واحد نرخ‌گذاری برای خرده‌فروشی‌های سازمان میادین تعیین شده و این نرخ پویا است و می‌تواند تغییر کند. قیمت مرغ گرم روز گذشته برای دومین بار کاهش یافت و در میدان میوه و تره بار به فاصله حدود 15 هزار تومانی با نرخ مصوب 63 هزار تومانی رسیده است.
بر همین اساس نرخ این محصول که صبح دیروز با کاهش ۲ هزار تومانی نسبت به روز قبل به ۴۹ هزار و ۵۰۰ تومان رسیده بود، کاهش دوباره را تجربه و به ۴۷ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. با این کاهش قیمت، فاصله نرخ مرغ گرم با نرخ مصوب به ۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. در حال حاضر مرغ به میزان کافی در تمامی میادین تره بار کشور وجود دارد و با توجه به فاصله نرخ مرغ میادین میوه و تره بار با قیمت مصوب فرصت خوبی برای ذخیره‌سازی خانوارها است. عرضه گسترده اصلی‌ترین عامل در تداوم روند نزولی نرخ مرغ گرم محسوب می‌شود. به گفته معینی مدیر میدان میوه و تره بار بهمن روز قبل بیش از ۶۰۰ تن بار مرغ گرم وارد این میدان شده که این مقدار عرضه ۱۰۰ تن بیش از عرضه روزمره این محصول به بازار است.
معینی درباره کاهش قیمت مجدد مرغ گرم در میادین می‌گوید: قیمت 47 هزار و 500 تومان توسط واحد نرخ‌گذاری برای خرده‌فروشی‌های سازمان میادین تعیین شده و این نرخ پویا است و می‌تواند تغییر کند. وی یادآور می‌شود: در حال حاضر آخرین نرخ نامه قیمت مرغ گرم 47 هزار و 500 تعیین شده است که نسبت به روز قبل با کاهش همراه است. مدیر میدان میوه و تره بار بهمن می‌گوید: قیمت مرغ در سطح عمده فروشی کشف قیمت می‌شود و با درنظر گرفتن درصدی سود برای فروشنده نرخ مرغ مصوب تعیین می‌شود.
شرکت گلدیس طیور از سال 1392 فعالیت خود را در زمینه صنعت طیور به صورت تخصصی با تیم تحقیقاتی گلدیس طیور در زمینه پرورش مرغ بومی با مدیریت مهندس جهانبخش آغاز کرده و همچنین از سال 1392 با عضویت در سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کل کشور، فعالیت خود را علاوه بر صنعت مرغ بومی در پولت تخم گذار نیز گسترده کرده است. برای استعلام قیمت مرغ تخمگذار ۲ ماهه با شرکت گلدیس طیور تماس بگیرید.

کاهش دوباره قیمت مرغ گرم، قیمت مرغ گرم در میادین میوه و تره بار روند کاهشی به خود گرفته و نرخ این محصول که صبح امروز با کاهش ۲ هزار تومانی نسبت به روز قبل به ۴۹ هزار و ۵۰۰ تومان رسیده بود، کاهش دوباره را تجربه وبه ۴۷ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. با این کاهش قیمت، فاصله نرخ مرغ گرم با نرخ مصوب به ۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. این در حالی است که با توجه به عرضه گسترده، نرخ عرضه عمده مرغ گرم در میدان میوه و تره بار با ۳ هزار تومان کاهش نسبت به صبح امروز از ۴۶ هزار تومان به ۴۳ هزار تومان رسیده است.
به گفته معینی مدیر میدان میوه و تره بار بهمن امروز بیش از ۶۰۰ تن بار مرغ گرم وارد این میدان شده که این مقدار عرضه ۱۰۰ تا ۲۰۰ تن بیش از عرضه روزمره این محصول به بازار است. پورنصیری مدیر روابط عمومی سازمان میادین میوه و تره بار تهران می‌گوید نرخ جدید این محصول در میادین میوه و تره بار با توجه به کاهش قابل توجه نرخ عرضه عمده، تعیین شده است.
شرکت گلدیس طیور از سال 1392 فعالیت خود را در زمینه صنعت طیور به صورت تخصصی با تیم تحقیقاتی گلدیس طیور در زمینه پرورش مرغ بومی با مدیریت مهندس جهانبخش آغاز کرده و همچنین از سال 1392 با عضویت در سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کل کشور، فعالیت خود را علاوه بر صنعت مرغ بومی در پولت تخم گذار نیز گسترده کرده است. چنانچه قصد استعلام قیمت مرغ تخمگذار ۲ ماهه را دارید همین الان با ما تماس بگیرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *